Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Antalya Olympos Side Kemer Turu / 3 Gece Otel Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı

6.999,00 TL
 • Antalya Olympos Side Kemer Turu / 3 Gece Otel Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı
 • Antalya Olympos Side Kemer Turu / 3 Gece Otel Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı
 • Antalya Olympos Side Kemer Turu / 3 Gece Otel Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı
 • Antalya Olympos Side Kemer Turu / 3 Gece Otel Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı
 • Antalya Olympos Side Kemer Turu / 3 Gece Otel Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı
 • Antalya Olympos Side Kemer Turu / 3 Gece Otel Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı

ANTALYA OLYMPOS SİDE KEMER TURU 

KEMER TEKNE TURU DAHİLDİR.

Gece Yolculuğu

21:00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı

21:30 Mecidiyeköy Torun Center Önü

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

22:10 Bostancı Köprüsü Altı

22:20 Kartal Köprüsü Altı

22:30 Pendik Köprüsü Altı

22:40 Çayırova Mc Donalds Önü

22:50 Gebze Center Önü

 

Belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Antalya Olympos Side Kemer Turu için gece yolculuğuna başlıyoruz.

 

2.Gün - Antalya – Olympos – Olympos Plajı – Tahtalı - Çıralı Plajı – Adrasan Koyu

 

Gece yolculuğumuzun ardından  Antalya Olympos Side Kemer Turu için sabah vereceğimiz kahvaltı molası sonrası Olympos Antik Kenti’ne varıyoruz. Markiz Dağı eteklerinde bulunan ve bir vadi içerisine yapılmış eski dönemlerin Korsan Kenti, günümüzde ise ağaç evleriyle meşhur Olympos’ta tarihi antik kalıntıların içinde kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Yapacağımız yürüyüş sonrası Olympos Plajı’na varıyoruz. Cilalanmış çakıl taşları ve berrak suyu ile meşhur plajda yüzme molası veriyoruz. Olympos Plajı’nda vereceğimiz yüzme molası sonrası otobüsümüze dönerek Olympos sahilinin devamı olan Çıralı Plajı’na geçiyoruz. Çıralı Plajı akan dereler sebebiyle serin deniz suyuna sahiptir. Ayrıca Caretta Caretta cinsi kaplumbağaların da yuvalama noktasıdır. Burada da kısa bir yüzme molası veriyoruz. Ardından günün son noktası olan Likya yürüyüş yolu üzerinde bulunan Adrasan Koyu’na geçiyoruz. Yaklaşık 12 kilometre uzunluğuna sahip ve manzarasına doyamayacağımız bu plajda vereceğimiz yüzme molası ardından otobüsümüz ile buluşarak otelimize doğru hareket ediyoruz.

 

Kahvaltı: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama Oteli: Antalya/ Bilgehan Otel, Mostar Otel vb. oteller

 

3.Gün - Side – Side Çarşı – Apollon Tapınağı – Manavgat Tekne Turu – Yüzme Molası – Manavgat Şelalesi – Perge Antik Kenti

 

 Antalya Olympos Side Kemer Turu 3. gününde sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Side’ye doğru yola çıkıyoruz. Antik dönemde Pamfilya’nın en önemli Liman Kenti olan Side, 350-400 metre genişliğinde bir yarımada üzerinde kurulmuştur. Side Antik Kenti’ne varmamız ile otobüsümüzden inerek rehberimiz eşliğinde kısa bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Ardından Side Antik Kenti’nin baş tanrılarından biri olan Apollon’a adanan Apollon Tapınağı’na geziyoruz. Roma Barışı olarak bilinen dönemde inşaa edilen iki tapınaktan biri olan Apollon Tapınağı’nda rehberimizden bilgiler aldıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sırasında tarihi Side Evlerini gezebilirsiniz. Ardından Manavgat'a geçiyoruz. Manavgat şelalesini görerek fotoğrafladıktan sonra dileyen misafirlerimizle Manavgat Tekne Turuna katılıyoruz. (Ekstra)

 

3 Saat sürecek tekne turumuz sırasında Side çevresindeki eşsiz güzellikteki koylarda yüzme fırsatı yakalayacaksınız. Tekne turumuzun bitmesinin ardından otobüsümüz ile buluşarak Perge Antik Kenti’ne geçiyoruz. Antalya’nın Aksu ilçesinde yer alan Perge Antik Kenti, Hitit Dönemi’nde varlığını sürdürdüğüne inanılmaktadır. Eski ismiyle “Parha” diye bilinen antik kent, Roma Dönemi’nde Anadolu’nun en düzenli kentlerinden biri olmuştur. Perge Antik Kenti’ni rehberimiz eşliğinde gezip bilgiler aldıktan sonra otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

 

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Manavgat’ta alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama Oteli: Antalya/ Bilgehan Otel, Mostar Otel vb. oteller

 

4.Gün - Kemer – Kemer Tekne Turu – Ayığı Koyu – Alacasu Cennete Koyu – Phaselis Koyu – Askeri Liman – Tiyatro – Hamam – Tahtalı Dağı Teleferik

 

 Antalya Olympos Side Kemer Turu 4. Gününde sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında otobüsümüze binerek Kemer’e hareket ediyoruz. Kemer’de bizi bekleyen teknemize binerek tam gün sürecek olan Kemer Tekne Turumuza başlıyoruz. Tekne turumuzda Cennet Koyu, Ayışığı Koyu, Phaselis Koyu başlıca göreceğimiz ve yüzme molası vereceğimiz noktalar olacaktır. Tekne Turumuz sırasında Phaselis Antik Kenti’nde kısa bir mola veriyoruz. Küçük bir yarımada üzerine kurulu Antik Kent’te Askeri Liman, Tiyatro, Antik Cadde ve Hamam yapılarını rehberimiz eşliğinde gezerek bilgiler alıyoruz. Ardından bu tarihi kentin yanı başında Phaselis Plajında yüzme fırsatı yakalıyoruz. Yüzme molamızın ardından Teknemize binerek tekne turumuzu sonlandırıyoruz ve otobüsümüze geri dönüyoruz.

 

Tekne turumuz sonrasında dileyen misafirlerimiz ile Tahtalı Dağı Teleferik Turuna çıkıyoruz. (Ekstra) Tahtalı Dağı Teleferiği Dünyanın ikinci, Avrupa’nın ise en uzun teleferiğidir. 80 kişilik deniz manzaralı panoramik kabinler ile Tahtalı Dağı’na çıkışımızı gerçekleştiriyoruz. Varışımızla vereceğimiz serbest zaman sırasında muhteşem manzaraya karşı içeceklerimizi yudumluyoruz. Dağ istasyonu 360 derecelik panoraması ile sizi kendine çekmektedir. İniş sırasında Dünyanın en güzel korunmuş doğal bölgesinin üstünden geçerek muhteşem bir deneyim yaşıyoruz. Harika manzaranın keyfini çıkarırken Side ve Finike’nin arasındaki şahane manzara sizi kendisine hayran bırakacaktır. Teleferikten inişimizi gerçekleştirdikten sonra otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Kemer tekne turu sırasında alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama Oteli: Antalya/ Bilgehan Otel, Mostar Otel vb. oteller

 

5.Gün - Antalya – Düden Şelalesi – Aspendos Antik Tiyatrosu – Köprülü Kanyon Rafting – Kale İçi – Yivli Minare – Saat Kulesi – İstanbul

 

Antalya Olympos Side Kemer Turu son gününde sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında otobüsümüze binerek Antalya kale içine gidiyoruz. Buradan falezleri izleyip Antalya Kalesi hakkında bilgi alıyoruz. Antalya’daki ilk İslam eseri olan Yivli Minaresi ile ünlenmiş Yivli Minareli Cami hakkında bilgiler aldıktan sonra rehberimizin belirleyeceği saatte toplanıp Antalya denilince akla ilk gelen yerlerden biri olan Düden Şelalesi gezimizi gerçekleştiriyoruz. Ülkemizin cennet köşelerinden biri Yukarı Düden veya İskender Şelalesi olarak da bilinen şelale yaklaşık 40 metre falezlerden dökülmektedir. Manzara ve şelale sesi eklenince büyülenmemek elde olmuyor. Çevredeki asırlık çınarları da fotoğrafladıktan sonra Roma döneminden günümüze kalmış Anadolu’daki en önemli ve görkemli yapılardan Aspendos Tiyatrosu’na gidiyoruz. Roma imparatoru Marcus Aurelius tarafından inşa edilen 9000 kişilik Akdeniz dünyasının ihtişamlı yapısını rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Daha sonra ülkemizin en önemli ve doğal güzelliğe sahip Köprülü Kanyona geçiyoruz. Öğlen yemeğimizi aldıktan sonra her yaş grubunun katılabileceği unutulmaz rafting için serbest zaman veriyoruz. (Ekstra) 2,5 saat sürecek aktiviteye katılmayacak misafirlerimiz dinlenerek tesiste zamanı değerlendirebilirler. Keyifli aktivite sonrası Antalya’ya veda ederek  Antalya Olympos Side Kemer Turumuzun sonuna geliyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi sabah saatlerine doğru aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Gezisaati organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Rafting alanında alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Yol güzergahı üzerinde dinlenme tesisinde alınacaktır. Ekstra)

Konaklama Oteli: Bu gece otel konaklaması yoktur.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

• Otellerde 3 gece konaklama

• Otelde açık büfe 3 sabah kahvaltısı

• Otelde açık büfe veya set menü 3 akşam yemeği

• Kemer Tekne Turu

• Lüks araçlar ile ulaşım

• Programda belirtilen çevre gezileri

• Profesyonel rehberlik hizmeti

• Araç içi bardak su

• 1618 nolu Turizm Kanununa göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

• Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı

• Programda belirtilen son gün akşam yemeği

• Tüm yemeklerde alınan içecekler

• Öğle yemekleri

 Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar

 Tüm kişisel harcamalar

• Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Belediye ve özel işletmeler için geçerlidir.)

 Müze Kart (Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzeler için geçerlidir.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  26 Temmuz • 02, 09, 16, 23, 30 Ağustos • 13, 20, 27 Eylül

  Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
  26.07.2024Sorunuz7.499,00 TL---Taksitler »
  02.08.2024Sorunuz7.499,00 TL---Taksitler »
  09.08.2024Sorunuz7.499,00 TL---Taksitler »
  16.08.2024Sorunuz7.499,00 TL---Taksitler »
  23.08.2024Sorunuz7.499,00 TL---Taksitler »
  30.08.2024Sorunuz7.499,00 TL---Taksitler »
  13.09.2024Sorunuz6.999,00 TL---Taksitler »
  20.09.2024Sorunuz6.999,00 TL---Taksitler »
  27.09.2024Sorunuz6.999,00 TL---Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  EKSTRA TUR ve AKTİVİTELER

  • Manavgat Tekne Turu 900₺

  • Köprülü Kanyon Rafting 750₺

  • Tahtalı Dağı Teleferik Ücreti 30$

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  Antalya Olympos Side Kemer Turu / 3 Gece Otel Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2